پرداخت آنلاین
جمعه , ۰۴ بهمن ۱۳۹۸
آژانس مسافرتی و گردشگری سفرپردازان
خبرهای داغ
خانه / تور / تورایتالیا

تورایتالیا

مقصد

نام مدت اقامت توضيحات
تور ایتالیا ۴ شب 4 شب میلان
تاریخ اجرا از 3 ابان98 تا 18 بهمن 98 (جمعه های هر هفته تا 18 بهمن 1398)

هتل‌ها

نام هتل خدمات هتل قیمت ۲ تخته (هر نفر) قیمت ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال (هر نفر) کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال (هر نفر) توضيحات رزرو
هتل چهارستاره
5 5 5 5
B.B ۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان + ۵۹۰ یورو ۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان + ۹۹۰ یورو ۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان + ۵۴۰ یورو ۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان + ۴۹۰ یورو

کودک زیر دو سال 250یورو+10% نرخ پرواز

رزرو

اطلاعات تور

از تهران
نوع سفر هوایی - ایران ایر
تاریخ تاریخ شروع تور : ۰۳ آبان ۱۳۹۸ تاریخ پایان تور : ۱۸ بهمن ۱۳۹۸
خدمات آژانس بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ایران ایر، اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه ،اخذ ویزای توریستی شینگن ،بیمه مسافرتی ، به همراه راهنمای فارسی زبان (ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری به همراه لیدر فارسی زبان اختیاری می باشد که به مبلغ فوق اضافه می گردد.
توضيحات 1 -مسئولیت کنترل پاسپورت بعهده شخص ثبت نام کننده می باشد و آژانس هیچگونه مسئولیتی در قبال ممنوعیت خروج از کشور مسافر ندارد 2 -پرداخت 50 %از مبلغ ارزی و کل مبلغ ریالی تور در زمان ثبت نام الزامی می باشد . 3 -درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه مبلغ 15 درصد ریالی و 15 درصد ارزی مبلغ تور از مبلغ کل کسر و مابقی مسترد می گردد. 4 -مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند . پرداخت هزینه ارزی و ریالی سفارت به عهده مسافر می باشد. لذا بهمراه داشتن مبلغ ارزی و ریالی مورد نظر نزد مسافر الزامی می باشد. 5 -اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت سفر پردازان عصر نوین باقی می ماند. 6 -ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 120.000.000 تومان برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعالم می گردد. 7 -سن مسافرین بر اساس اطلاعات پاسپورت محاسبه می گردد و جهت رزرو اتاق برای کودکان )با تخت و بدون تخت( ، تاریخ روز ورود به هتل ها ملاک محاسبه قرار می گیرد. مبنای محاسبه سن کودکان تاریخ ورود به هتل ها میباشد. 8 -درصورتی که کودک در هر سنی از تخت کامل استفاده نماید، هزینه ارزی برابر با بزرگسال اخذ خواهد گردید. 9 -درصورت افزایش نرخ بلیط هواپیما تا قبل از حرکت تور، تفاوت آن از مسافر دریافت خواهد شد. 10 -در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تور اروپا تماس حاصل فرمائید.