پرداخت آنلاین
شنبه , ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
آژانس مسافرتی و گردشگری سفرپردازان
خبرهای داغ
خانه / تور / نمایشگاه عرب هلث

نمایشگاه عرب هلث

مقصد

نام مدت اقامت توضيحات
نمایشگاه عرب هلث ۴ شب

اطلاعات تور

نوع سفر هوایی
تاریخ تاریخ شروع تور : ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ تاریخ پایان تور : ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
مدارک لازم 1-اسکن رنگی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار


خدمات آژانس ♥ بلیط رفت و برگشت ) نرخ روز( ♥ ترانسفر فرودگاهی ♥ ترانسفر نمایشگاهی
♥ هتل ♥ کارت نمایش ♥ راهنمای فارسی زبان
♥ گشت شهری با ناهار ♥ بیمه مسافرتی ♥ بازدید از جاذبه های توریستی
توضيحات نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی که با نام نمایشگاه عرب هلث یاد آوری میشود بزرگترین نمایشگاه و کنگره در خاورمیانه و دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی در جهان است. و از ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات به طور همزمان بهره ببرند. از جمله محصولات می توان به محصولات تجهیزات پزشکی، تجهیزات آز مایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، فناوری های فیزیوتراپی و ارتوپدی، کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان ها، محصولات و خدمات جراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، مدیریت تسهیلات، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاوره ای در مراقبت های بهداشتی، اشاره کرد.
اولین نمایشگاه تجهیزات پزشکی خاور میانه و دومین نمایشگاه دنیا از لحاظ کیفیت, نمایشگاه عرب هلث میباشد. این نمایشگاه که در زمینه های مختلف تجهیزات پزشکی فعالیت دارد هر ساله در شهر دبی برگزار میشود. نمایشگاه عرب علث در حدود چهار روز به طول می انجامد و مخاطبین بسیار زیادی را به خود جلب میکند. در این نمایشگاه هم میتوان بازرگانان و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی را ملاقات کرد هم از مطالب و روش های نوین پزشکی اطلاعات کسب کرد که بر اهمیت نمایشگاه عرب هلث افزوده است.
زمان نمایشگاه عرب هلث
ناریخ: 8 لغایت 11 بهمن 97
زمان: 10 صبح الی 18 عصر
مکان: مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی دبی
مشخصات نمایشگاه عرب هلث
از جمله بزرگترین نمایشگاه های فعال در زمینه پزشکی و تجهیزات پزشکی , نمایشگاه عرب هلث میباشد که هر ساله مخاطبین و علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده میکند. در نمایشگاه عرب هلث بیش از 4 هزار تولید کننده و توضیع کننده شرکت میکند.موضوعات این نمایشگاه در زمینه تجهیزات روز پزشکی , روش های نورین درمانی , معرفی دارو های جدید , فیزیوتراپی , ارتوپدی و دیگر شاخه های پزشکی را در خود جای داده است. در نمایشگاه عرب هلث بیش از 13 هزار نماینده از سراسر دنیا شرکت میکنند.سخنرانان بین المللی در این نمایشگاه در طیف های مختلف پزشکی و تجهیزات پزشکی ارائه های بسیار تخصصی و مفیدی را دارند.
شرکت کنندگان نمایشگاه عرب هلث
متخصصان در حوزه های پزشکی در تمامی زمینه ها, صنعتگران تجهیزات پزشکی و دارویی,بازرگانان و فعالان حوزه پزشکی,
بازدید کنندگان نمایشگاه عرب هلث
علاقه مندان به حوزه های مختلف پزشکی,پزشکان و متخصصان جویای مطالب پزشکی
چرا نمایشگاه عرب هلث
کنگره ها و کنفرانس های مختلف که در تمامی زمین های پزشکی و تجهیزات و روش های نوین درمانی در نمایشگاه عرب هلث بر گزار میشود باعث پر مخاطب تر شدن ای نمایشگاه شده است. نمایشگاه عرب هلث برگزار کننده 19 کنگره بسیار مهم و تخصصی در تمامی زمینه های پزشکی و تجهیزات پزشکی میباشد. نمایشگاه عرب هلث جزو مدرن ترین نمایشگاه های تجهیزات پزشکی میباشد که مخاطبین و شرکت کنندگان بسیار این نمایشگاه باعث شده جزو هدفمند ترین نماتیشگاه در زمینه پزشکی و تجهیزات پزشکی باشد. در نمایشگاه عرب هلث از بیش از 160 کشور دنیا شرکت کننده دارد که بر اهمیت بالای این نمایشگه افزایش میدهد.